• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!
2018 február
Po Ut St Št Pi So Ne

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

 

 

 

 

Zapíš sa na spravodaj

Krstné meno:

E-mail:

O výrobkoch:   Obchodná príležitosť

napíšte text

captcha
zmeniť text

Zavoláme Ti!

Ak máš pocit, že by si o tomto obchode hovoril radšej osobne so mnou, alebo s mojim spolupracovníkom, zadaj
tvoje meno:

 

Prosíme Vás zadajte kód krajiny vedľa Vášho telefónneho čísla

tvoje telefónne číslo:

 

alebo kontakt na Skype:

 

alebo tvoju e-mailovú adresu:

 

napíšte text

captcha
zmeniť text

 

mar

27

Spoveď lekárníčky

27. marec 2013 streda

 

SPOVEĎ LEKÁRNIČKY

 

Tak toto ti nepredám. Prečo? Nemáte? Máme, ale mám ťa rada i tvojho syna...pozri čo všetko to obsahuje. Samá chémia, Ečka, farbivá a toto pomenovanie, že prírodne identická aróma...s prírodou nemá nič spoločné. Viem, že reklama je mocná, vedia ako upútať...dokonca vedia ako sa dostať človeku do podvedomia, aby automaticky kúpil to, čo ani nepotrebuje. Žijeme v dobe informácií...dakedy mi to pripadá, že v dobe dezinformácií.. Ak naozaj chceš dobre Timkovi, dávaj mu tieto želatinové...

 

Pracovala som v mnohých lekárňach. I keď sa zdá, že je to jedna práca a v podstate rovnaká, v každej lekárni to bolo iné. V každej lekárni bol iný systém. Každou novou lekárňou som rástla, získava som nové zručnosti, učila sa nové programy, spoznávala nových pacientov a nové kolegyne. Dokonca v jednom roku som postupne pracovala v 3 lekárňach. Bol to vývoj, napredovala som...aj finančne.

 

Zakotvila som v lekárni v Turzovke. Túto som otvorila, bola to moja láska. Myslela som, že tu ostanem robiť až do dôchodku. Pekne som zarobila, pacienti chodili dobrí a milí. Kolektív vynikajúci. Každé ráno som sa tešila do práce. Bolo to ako v rozprávke. Potom lekáreň zatvorili, boli sme doma, ale dostávali sme plný plat...tak toto bolo ako sci-fi. Kúpila nás iná sieť...opäť sme chodili do práce a tešili sa jedna na druhú....rozprávka pokračovala...zdalo sa, že už je všetko ako má byť, ale nebolo. Jedného dňa prišiel šéf a dal nám výpoveď.

 

LEKÉREŇ, MOJA LÁSKA

 

Túto lekáreň som zakladala

a zrazu dozrel čas.

Od piky som ju vypiplala

no našli na nej kaz.

 

Je to moja srdcová záležitosť.

Skrinky, regále, police.

Zrazu je koniec, dosť

z oka slza vypadla na líce.

 

Spokojne biele dvere zatvorím

už posledný raz kľučku chytám.

Všetkým zúčastneným odísť dovolím.

 

Spomienky na krásny čas si nesiem.

Krabičky, mastičky a fľaštičky.

Srdce vyplnila vďaky pieseň.

 

Nechápala som prečo práve nás zatvorili, robili sme ako najlepšie sme vedeli, tabuľkové hodnoty sme mali dobré. Iba jedna hodonota bola nízka...obrat. Žijeme v dobe financií a zmien. Vnímala som to ako ťažkú ranu osudu. Teraz, z odstupom času to vidím ako  požehnanie .

 

Hlavným dôvodom zatvorenia lekárne boli naše myšlienky. Vytvorili sme si v lekárni vlastný svet, plný dobra, porozumenia, lásky a harmónie. Raz nám šéf povedal: „ Vy si tu žijete ako štát v štáte“ Ľudia vnímali našu inú, odlišnú energiu v lekárni. Chránili sme sa pred negatívnym žiarením počítača kryštálmi. Každá mala na táre sviečku, plameň čistí vzduch od choroboplodných zárodkov, či na úrovni telesnej, hmotnej, či duchovnej. Znela nám príjemná hudba, ja som púšťala piesne, čo sa mi páčili...na vianoce, vianočné... počas roka Žbirka...občas Elán. Ten veru nesmie chýbať...pracovali sme rady a splným nasadením...s elánom J Radi k nám chodievali pacienti. Často mi hovorili: Prišiel som sem chorý a odchádzam zdravý, ale nie je to tými liekmi“  Mám rada ľudí, a čím dlhšie som sa venovala študovaniu orientálnej medicíny, tým viac som trpela poznaním, čo je chémia zač.

 

Expedovala som lieky, každú krabičku som s láskou podávala pacientovi, priam som sa modlila, aby prevážili žiadúce účinky nad tými nežiadúcimi. Márne, ľudia chodili každý mesiac chorľavejší a nezdravší. Ich zdravotný stav sa nezlepšoval, ba ani nezostával na rovnakej úrovni...pomaly a nenápadne sa zhoršoval. To bolo priveľa na moje svedomie. Bolo to ako boj s veternými mlynmi. V pekných krabičkách, tváriacich sa ako záchrana, je zabalený jed.

 

 

 

Možno by Ťa zaujímalo:

 

Moje poslanie je pomáhať...

Kráčaj za šťastím...

Ako chutí iná káva?

Test: Som prekyslený?

 

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.