• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!
2018 február
Po Ut St Št Pi So Ne

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

 

 

 

 

Zapíš sa na spravodaj

Krstné meno:

E-mail:

O výrobkoch:   Obchodná príležitosť

napíšte text

captcha
zmeniť text

Zavoláme Ti!

Ak máš pocit, že by si o tomto obchode hovoril radšej osobne so mnou, alebo s mojim spolupracovníkom, zadaj
tvoje meno:

 

Prosíme Vás zadajte kód krajiny vedľa Vášho telefónneho čísla

tvoje telefónne číslo:

 

alebo kontakt na Skype:

 

alebo tvoju e-mailovú adresu:

 

napíšte text

captcha
zmeniť text

 

jan

21

Prekyslený organizmus 3: Dôsledky prekyslenia

21. január 2013 pondelok

 

Prekyslený organizmus 3: Dôsledky prekyslenia

 

 

Naše telo je naprogramované na dlhovekosť - približne na 130 rokov. To len náš spôsob života nás núti predčasne zostarnúť alebo ochorieť a urýchľuje našu smrť. Podstatou väčšiny chorôb je prekyslenie. Neprirodzené stravovacie návyky spôsobujú, že podiel zásad v našom tele je stále príliš nízky. Kurt Tepperwein, ktorý sa už desaťročia zaoberá príčinami chorôb, objasňuje vo svojej knihe, prečo je prekyslenie organizmu také nebezpečné, a radí nám, čo môžeme urobiť, aby sme svoje hospodárenie s kyselinami a zásadami opäť uviedli do harmónie.

 

Existuje nejaké riešenie? Samozrejme. Dr. Lim, Rathman hovoria jasne. Telo treba vyčistiť, základom je zdravý imunitný systém. Základom je prevencia. Ganoderma povzbudí samoliečiace schopnosti tela. Pomôže organizmu nastoliť rovnováhu telesnú, psychickú i imunologickú. Dr. Lim: „Urobte z jedla liek a zabite chorobu skôr, jako zabije ona vás“.

 

 

 

Dr. Lim

 

 

Dr. Walker (*1866-1984) viedol svoje výzkumy a venoval sa svojej spisovatelskej činnosti až skoro do svojej smrti v 118 rokoch. Svoju poslednú knihu "Jednoduchá kontrola váhy" napísal vo veku 113 rokov. „Zistil som, že škrobová molekula, ktorá nieje rozpustná vo vode, putuje ako stabilná molekula krvným a lymfatickým obehom, aniž by ju mohli bunky, tkanivá alebo žľazy využiť. Telo sa pokusí ju vylúčiť. Ak sú vylučovacie orgány zaťažené nahromadenými molekulami - vo forme povlakov na stenách, nemôžu ich odstrániť a telo hľadá inú cestu, ktorá vedie cez póry kože. A tak dostaneme akné.

 

 

Doktor Robert S. Morse, americký lekár, biochemik a prírodý liečiteľ, zaraďuje väčšinu chorôb na vrub našej nevhodnej stravy a príčiny chorôb rozdeľuje do troch skupín: vrodené (genetické) oslabenie, toxicita (výskyt jedov v organizme) a acidóza (prekyselenie). „Bunky silnejú alebo slábnu podľa toho, čo im dala do vienku genetika,“ píše vo svojej knihe dr. Morse a pokračuje: „a v závislosti na vašom životnom štýle – na tom, čo jete, pijete a dýchate, čo vstrebávate kožou, a na tom, ako myslíte a cítite.“ Vplyvom zhoršeného životného prostredia a ďalšími civilizačnými vplyvmi je v súčastnej dobe genetická záťaž tak vysoká, že je ohrozené prežitie väčššiny populácie, pretože sa rapídne znižuje jej reprodukčná schopnosť a pokiaľ naša civilizácia pôjde ďalej týmto smerom, tento trend bude pokračovať za únosnú hranicu.

 

„Tepelne upravená strava spôsobuje po zjedení leukocytózu. Leukocytóza je zvýšenie výskytu bielych krviniek v krvi. Biele krvinky, ako vieme, majú funkciu obrannú a objavujú sa v krvi vždy po vpáde cudzích častíc do tela. To je jasný dôkaz, že akákoľvek tepelne upravená strava je pre telo látka neznáma a ešte k tomu rozpoznávaná ako nebezpečná.

 

 Young

Počas uplynulých 25 rokov získal Robert O. Young ako jeden z najlepších výzkumníkov na svete mezinárodné uznanie. Jeho činnosť sa sústreďuje predovšetkým na štúdium biológie na úrovni buniek. Pri bádaní zásobovania buniek celý život venoval tomu, aby našiel skutočné príčiny vzniku chorôb. Táto bádateľská činnosť viedla k vytvoreniu teórie, ktorá sa stala známou ako Nová Biologia™, a ktorá pomáha bunkám, aby si obnovili svoju telesnú rovnováhu. Výsledky svojich výskumov publikoval v popredných odborných časopisoch. Počas uplynulých rokov vydal viaceré úspešné knihy: Léčba léčivými (1988), Jedna příčina, jedna nemoc, jedna terapie (1992), Nemocný a unavený D Zázrak (2002), Zhubněte odkyselením (2004) a pH Zázrak pro diabetiky.

 

 

Podľa Younga prekyslený organizmus prakticky hnije zvnútra, plesnivie. Dôsledkom môže byť únava, obezita, či iné závažné ochorenia. Americký lekár je presvedčený, že pri správnom pomere kyselín a zásad, pričom prevahu majú mať zásady, nemajú choroboplodné baktérie v organizme šancu. Konzumáciou príliš veľkého množstva jedla, ale aj nevhodnou kombináciou potravín dochádza v organizme k znižovaniu pH a zdravé zásadité prostredie sa mení na kyslé. Podľa Younga existuje na odstránenie pravej príčiny zdravotných problémov jednoduchý a veľmi účinný liek. A to správne zloženie stravy. Zdravie totiž závisí od acidobázickej rovnováhy krvi a tú ľudia môžu dosiahnuť optimálnym príjmom zásad a kyselín v potrave v pomere 80:20. Young radí sústrediť sa na potraviny, ktoré alkalizujú organizmus a vyhýbať sa tým, ktoré ho prekysľujú.

 

„RAKOVINA je posledným prejavom extrémneho prekyslenia organismu a toxicity telesných tekutin a tkanív.“ Herman Aihara

 

Populárny psychológ a liečiteľ prof. dr. Kurt Tepperwein (* 1932) sa už od roku 1973 venuje liečiteľskej praxi a skúmaniu prapríčin chorôb i ostatného ľudského utrpenia.

Svoje poznatky zverejnil vo viac ako 50 knihách a stovkách video a audiokaziet a fascinoval ľudí na celom svete svojou schopnosťou objasniť pár jednoduchými vetami zložité súvislosti a zákonitosti života.

Jeho činnosť ho priviedla do Indie, na Bali, do Egypta, na Srí Lanku, do USA, do Tokia a Kjóta a na mnoho ďalších zaujímavých miest, kde nielen vyučoval, ale tiež študoval krajinu, ľudí, rôzne kultúry a filozofie.

 

Je mnoho výskumov zameraných na zdravie. Ľudia hľadajú možnosti ako byť zdraví…a hľadajú príčiny, prečo nie sme zdraví. Prekyslenie organizmu je jednou z nich, dosť podstatnou. Dr.Walker objavil medzi prvými aké je prekyslenie organizmu nebezpečné.  Jeho výskumy potvrdili ďalší  celosvetovo uznávaní odborníci : Doktor Robert S. Morse, Robert O. Young, prof. dr. Kurt Tepperwein, Herman Aihara, Ph.D Lim Siow Jin…

 

Najdôležitejším krokom, základom každej liečby a predpokladom vyliečenia zachovania zdravia až do vysokého veku je očista organizmu od prekyslenia a opätovné doplnenie minerálov. Treba upraviť jedalníček a prijímať zásadotvorné potraviny v pomere  4:1 s kyselinotvornými. Jednou z možností je pitie zásadotvornej kávy. Je to príjemný spôsob detoxikácie, očisty organizmu a nastolenie acidobazickej rovnováhy.

 

 

 Pite kávu s Ganodermou, ktorá má blahodarné účinky, vyskúšajte produkty DXN a vychutnajte si rozdiel!

 

Ku kvalitnej káve Arabica, pochádzajúcej z Brazílie, sa pridá extrakt z Ganodermy (preto ju možno dostať len v instantnej forme) a takto sa vytvorí  produkt, ktorý je jedinečný vďaka blahodarnému účinku huby Ganoderma nielen chuťou, ale aj jeho pozitívnym účinkom na organizmus.

 DXN káva neutralizuje v organizme nahromadenú kyslosť, zamedzí páleniu záhy. Pri jej pravidelnom a výlučnom užívaní (ak chcete overiť jej skutočný účinok, nepite iný druh kávy!) si môžete  upraviť krvný tlak. Môžu ju piť i ľudia, ktorí majú problém s vysokým krvným tlakom.

 Huba Ganoderma (iným menom leskokôrka obyčajná) obsahuje takmer 200, pre náš organizmus dôležitých, výživných látok. Najdôležitejším z nich je organické germánium, ktoré v prírode patrí medzi najliečivejšie účinné látky. Huba Ganoderma je liečivá rastlina, ktorá nemá vedľajšie účinky ani pri dlhodobom užívaní.. Zlepšuje všeobecný stav organizmu, jeho samoliečiace schopnosti.

 Kráľovná liečivých rastlín

Vedecké výskumy a pokusy potvrdzujú v každom smere pozitívne účinky Ganodermy, hlavne jej schopnosť čistiť krv; zlepšuje krvný obeh a kvalitu buniek. Umožňuje správnu činnosť vnútorných orgánov, zlepšuje slabú fyzickú kondíciu a posiľňuje imunitný systém. Dokázateľne je úspešná pri liečení takých chorôb, ktoré sú spôsobené zlým krvným obehom. Pomáha uchovať zdravie a zdravý vzhľad.

 Možno to znie zvláštne, ale Ganoderma má dvojaký účinok - to znamená, že môže zvýšiť ale i znížiť krvný tlak. Ganoderma harmonizuje činnosť orgánov, zvyšuje ich prirodzenú samoliečiacu schopnosť, posilňuje imunitný systém.

 Káva s Ganodermou neobsahuje žiadne umelé farbivá, konzervačné a chuťové látky.

  Porovnaie

 K l a s i c k á    káva               Káva s Reishi

 

- Príjemná vôňa a lahodná chuť                 - príjemná vôňa a lahodná chuť

- Krátkodobé dodanie energie                     - dlhodobé dodanie energie

- Prekyslenie organizmu PH = 5,5                 PH = 7,36 - 7,44= ph krvi

- Vyplavovanie vápnika                                - dodanie minerálov

- Odvodňovanie tela                                      - nedehydratuje telo

- Zaťažovanie srdca                                      - posilňuje srdce

- Vysoký obsah kofeínu                                - bráni vzniku rakoviny

- Obsahuje konzervanty                               - udržuje v norme krvný tlak

- Skladovaním sa tvoria plesne                    - odbúrava cholesterol

                                                                         - udržuje v norme cukor

                                                                         - upravuje trávenie a vylučovanie

                                                                         - pomáha pri alergiách

                                                                         - ukľudňuje nervy

                                                                         - dodá výdatný spánok

                                                                         - odstraňuje migrény

                                                                         - detoxikuje

                                                                         - upravuje váhu

                                                                         - mierni zápaly, artitídu, reumu            

                                                                         -  zvyšuje potenciu

                                                                         - neobsahuje konzervanty

www.zazracna.ganodermakava.sk

www.uzasna.ganodermakava.sk

 

 

 

 

 

Pozri si aj toto:


Prekyslený organizmus 1

Prekyslený organizmus 2

Prekyslený organizmus 4

Prekyslený organizmus 5

 

 

Test: Som prekyslený?

sonet: Zázrakov čas

 

 

 

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.